Інтерактивні дошки та панелі

Перспективи застосування інтерактивної дошки

Перспективи застосування інтерактивної дошки

Часто стає питання: придбати інтерактивну дошку чи довго збирати кошти на панель (дисплей) – ви придбаєте дошку і ось чому:

  1. Вартість хорошої інтерактивної дошки зараз стала доступною як ніколи – і ви можете взаємодіяти з завданнями рукою як того і вимагає програма навчання.
  2. Тепер достатньо якісного яскравого проектора для використання з дошкою – у всіх моделей налаштовується співвідношення сторін а короткофокусні моделі не сліплять викладачу очі.
  3. Вже є дуже багато готових завдань і вправ розроблених вашими колегами – просто завантажте їх з надійних джерел в мережі інтернет і ви зекономите свій час на підготовку до уроку.
  4. На дішці немає екрану який би вигорів від часу експлуатації чи зайвих кнопок які б вийшли з ладу. Навіть сама поверхня вандало- та зносостійка.
  5. У вбудованих функціях є всі основні необхідні інструменти – різні лінійки, побудова форм, функції малювання і розпізнання рукописного вводу та багато іншого.
  6. Програмне забезпечення що йде в комплекті значною мірою розширює функціонал інтерактивної дошки і ви зможете не тільки вивести на проектор презентацію чи якесь тестове завдання а і взаємодіяти з ним власною рукою (жести також розпізнаються).
  7. Це легке рішення і ви можете не перейматися що піщані стіни не витримають інтерактивний дисплей – з дошкою все просто і зручно.
  8. Більше не потрібно докуповувати надто дорогі спеціальні маркери для письма і взаємодії з поверхнею – торкніться дошки і вона вас відчує!

Якщо вам потрібна консультація з питань вибору інтерактивної дошки ви можете її одержати по контактам на сайті.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *