Інтерактивні дошки та панелі

Як обрати інтерактивний дисплей для школи

Як обрати інтерактивний дисплей для школи

Ви знаєте вже як легко подати новий матеріал на уроці з інтерактивною панеллю, але на що звернути увагу при її виборі:

 1. Кількість одночасних дотиків
  Ви могли помітити що бувають панелі і на 2 одночасних дотики – чи це мало? Звісно біля сучасної великої дошки часто і більше двох учнів, але є стандарти МОН за якими передбачено не менше 10 одночасних дотиків – і кількість така взята із розрахунку сучасних інтерактивних завдань і вправ що вимагають більш активних дій і активації функцій жестами, виконання перетягувань і утримувань об’єктів.
 2. Який розмір панелі потрібен в класі
  Бувають пристрої і меншого розміру, та потрібно враховувати що їх розробили для маленьких класів на невелику групу осіб де всі знаходяться на короткій відстані до дошки. Тому нормальне використання в навчальному класі передбачається з дошками розміром 65 дюймів та більше щоб всі в класі мали змогу читати навчальний матеріал.
 3. Інтерфейс підключення HDMI чи VGA
  Часто на уроці потрібно підключити інші пристрої, такі як комп’ютер, мікрофон тощо. Тому потрібно оцінити, чи має інтерактивний монітор достатньо інтерфейсів для задоволення ваших потреб. Якщо ви використовуєте конкретний тип підключення в класі – зверніть увагу на наявність необхідного порту підключення чи виведення даних. Кращим варіантом є сучасні рішення що не обмежують ваші функції.
 4. Обрати панель на світлодіодах чи рідкокристалічну
  Звісно технології на рідких кристалах мають надзвичайну передачу кольору – та чи використаєте ви діапазон кольорів без художніх фільмів відзнятих на наддорогі камери? Швидкість зміни зображення теж може мати ключове значення де LED панелі перемагають. Але головна відмінність світлодіодних технологій в тому що яскравість вище при менших витратах енергії – це важливо при освітленій в день аудиторії і економить виші кошти.
 5. Зверніть увагу не лише на технічні характеристики
  Технічно можливості більшості панелей різних виробників практично зрівнялися, але програмне забезпечення у всіх різне. Ви ж хочете щоб створювати власні завдання було легко, а матеріали розроблені вашим колегою можна було передавати і використовувати повторно? Тому варто обрати дошку з широким колом вбудованих функцій та багатофункціональним програмним забезпеченням – це просто зекономить ваш час)

Сучасні інтерактивні дисплеї поєднують в собі найкраще!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *