Інтерактивні дошки та панелі

Як замовити інтерактивну панель вдало

Як замовити інтерактивну панель вдало

Не просте завдання придбати інтерактивну панель і не помилитися у виборі, поговоримо про те як зробити це вдало:

 1. В першу чергу розмір
  Для стандартного кабінету панель повинна бути більшою за 65 дюймів. Але надто великі розміри збільшують вимоги по навантаженню і важливо буде використовувати кріплення саме з комплекту чи рекомендовану рухому підставку.
 2. Роздільна здатність
  Хоч якість 1080P для багатьох стандарт і зараз дуже популярні дисплеї в 2К, та для роботи з текстами потрібна справді хороша роздільна здатність – вас буде радувати якістю варіант Ultra High Definition (4K, 3840 × 2160).
 3. Умови гарантії та обслуговування
  Звісно є передові технології у компаній інших країн, та вам для комфортного використання засобів достатньо переконатися що у конкретного виробника є сервісний центр на території України. Навіть у крайньому випадку виходу обладнання з ладу ви отримаєте оперативний ремонт чи гарантійне обслуговування.
 4. Досвід роботи власним дотиком
  Так, можна з таким же успіхом придбати просто телевізор з широкою діагоналлю і обвісити його шнурами до вашого комп’ютера, та головна відмінність інтерактивної панелі в зручній і компактній можливості керувати власним дотиком. Більше жодних клавіатур з шнурами чи інших маніпуляторів – всі функції на екрані і доступні в один дотик.
 5. Подвійна операційна система
  Забаганка чи стандарт? Скоріше це вимога часу коли більшість навчальних матеріалів не мають універсальних можливостей – і саме тут вас виручить подвійна система на Android і Windows між якими ви можете перемикатися швидко. Тепер ні що не стане вам на заваді використовувати всі сучасні можливості.
 6. Доступ до інтернету
  Не завжди є можливість, особливо в старих будівлях, прокладати кабелі чи штробити отвори – вас завжди виручить вбудована можливість підключення до бездротової мережі Wi-Fi. А вбудований порт RJ45 дозволить підключити кабель швидкісного інтернету якщо ви плануєте переглядати відео високої якості.
 7. Вам потрібен якісний звук
  І це не питання а вимога – панель має бути оснащена якісними динаміками для якісного і чистого звучання. Ваш користувацький досвід не повинен постраждати від того що ви вирішили що цей аспект не є важливим. Динаміки направлені до слухача відповідної потужності створять гармонійну атмосферу.
 8. Скло що захищає поверхню
  Це прямий фактор що впливає на довговічність – загартоване скло безпечне для класу і збереже вашу панель від несподіванок. Більше того – коли це скло має спеціальне антиблікове покриття то ви будете комфортно працювати в класі навіть у ясний день.
 9. Настінне чи мобільне кріплення
  Є різні варіанти кріплення до стіни чи на рухомій підставці – в будь якому випадку проконсультуйтеся з менеджером по рекомендаціям виробника – адже це дуже важливе питання і кріплення чи підставка мають утримати важку панель надійно.
 10. Правильний монтаж
  Звісно ви в праві і самостійно провести монтажні роботи, та для збереження гарантійних умов з важкою панеллю мають працювати фахівці з відповідним досвідом та сертифікатом на монтаж. Часто це незначна доплата яку просто варто включити одразу в замовлення.

Тепер ви знаєте яку саме інтерактивну панель замовити в клас!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *