Інтерактивні дошки та панелі

Що вам може дати на уроці інтерактивний дисплей

Що вам може дати на уроці інтерактивний дисплей

Якщо ви думаєте що будете використовувати його лише час-від-часу то можемо назвати нові можливості які вам відкриються:

 1. Функції синхронізації
  Перенесіть на дисплей власну розробку, продовжіть роботу в новому кабінеті чи просто передайте фото чи музичні композиції для їх відтворення.
 2. Керуйте своїм часом
  Вам буде зручно запустити відлік часу на таймері, встановити будильник чи використайте секундомір на практичному занятті.
 3. Витрачайте час на корисне
  Вам не доведеться робити перекличку зранку якщо учні просто відмітяться самостійно на новій панелі – проведіть цей час з користю.
 4. Заохочуйте до навчання
  Ви можете вести нарахування балів учням за їх активність, підвищуйте ініціативність – бажання вчитися з’являється коли видно прогрес своєї роботи.
 5. Менше паперу – більше живих дерев
  Більшість робіт і їх результатів ви можете зберігати в хмарних сервісах типу Google Drive – ви матимете до них доступ через інтернет з будь якого куточку світу.
 6. Залучайте клас до виправлення помилок
  Це більш ефективна практика коли ви демонструєте матеріал учням і вони помилки не лише знаходять а і пояснюють чому має бути інакше.
 7. Відео що викликають емоції
  Ви можете відтворювати різні відеозаписи чи відеоролики з YouTube і давати можливість учням висловити свою думку чи на основі матеріалу скласти свою розповідь.
 8. Учні в ролі викладачів
  Це надзвичайно важливий досвід для учнів, щоб зрозуміти всі складнощі роботи і відчувати повагу за ту працю що виконується для них.
 9. Грайте в ігри
  Саме через процес гри краще всього засвоюються знання – діти можуть і не помітити що в процесі навчаються уважності, ініціативності, конкурентному змаганню, відстоюванню власної думки та іншим компетенціям.
 10. Дзвінки та конференції
  Використовуйте нові можливості для безкоштовного зв’язку з колегами для обміну досвідом – тепер це зробити просто.
 11. Створіть центр навчання
  Учні з різних регіонів одного рівня навчання можуть ділитися своїми роботами і здобутками з однолітками, обмінюватися досвідом з вирішення певних завдань і змагатися у вправності.
 12. Просте тестування
  Ви зможете швидко створити тест навіть у PowerPoint чи використовуючи онлайн ресурси відповідного призначення – більше ніяких спеціальних програм які б ставили вимоги по сумісності.
 13. Проведіть віртуальну поїздку
  За допомогою Карт Google ви можете запустити один з віртуальних турів і вже показати важливі історичні та культурні місця.
 14. Використовуйте сучасні додатки
  З доступом до Android чи Windows ви більше не обмежені у виборі технологій – користуйтеся всіма перевагами цих середовищ.
 15. Інтерактивний огляд завдань
  Крім календаря і точного часу ви можете вивести на екран перелік завдань на день чи тиждень, графік чергувань чи просто план конкретного уроку чи поетапного завдання.
 16. Спробуйте аудіокниги
  Диктант чи вивчення іноземних мов по записам з правильною вимовою – так добре коли є можливість почути оригінал.
 17. Керуйте класами
  Проведіть протипожежне навчання, ранкове оголошення важливих повідомлень чи простий інструктаж для всіх.

І це не межа! Ви знайдете безліч можливостей з новими інтерактивними дисплеями.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *