Інтерактивні дошки та панелі

Чому інтерактивна панель IQTouch C це краще що є для навчання

Чому інтерактивна панель IQTouch C це краще що є для навчання

Тут мова йде про найкращу інтерактивну панель для навчання IQTouch C і ось причини чому вона насправді варта місця в новому освітньому просторі вашого класу:

 1. Роздільна здатність 4К UHD
  Чіткі яскраві образи з високою роздільною здатністю це саме те що потрібно для ваших презентацій. Ідеальна панель показує чіткі тексти які буде видно всім в класі, графіка та діаграми ще ніколи не справляти такого приємного враження. Ви можете демонструвати фото та відео з такою деталізацією яка забезпечить повну передачу інформації.
 2. Одночасно 10 дотиків
  Це достатній рівень для змагань між учнями в інтерактивних завданнях, для перевірки знань. Більш швидка робота ніж це було коли ви викликали учнів до дошки по одному – працюйте в групах максимально ефективно. Надгладке покриття дозволяє викладачу працювати поспіль кілька годин не відчуваючи втоми. Розпізнавання жестів спростить повсякденні дії.
 3. Програмне забезпечення що справді допомагає
  Заохочуйте до навчання через створення власних цікавих завдань – вбудований функціонал вам у цьому допоможе. Готове рішення IQ Interactive Education Platform Software володіє рядом потужних функцій що стануть у нагоді (примітки, розпізнання рукописного вводу, запис зображення з екрану, інтерактивна відповідь, відеоконференція та проведення демонстраційних лабораторних робіт).
 4. Безпровідний доступ
  Демонструйте на клас за допомогою панелі те що на вашому мобільному пристрої або керуйте функціями дошки з нього. Передавайте аудіо та відеофайли швидко. Тепер значно легше прикріпити результати практичних занять до ваших робіт в форматі фото чи іншому зручному для вас.

Зверніть увагу на IQTouch C і інтерактивна панель буде вас радувати кожного дня!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *